Zabiegi terapeutyczne

Terapia skóry

Soczysta terapia w walce o młodą i ujednoliconą skórę!

Odżywczy rytuał stem cell 3D

Program terapeutyczny oparty na składnikach roślinnych, olejach organicznych, substancjach nawilżających, odżywczych i przeciwstarzeniowymi. Komórki macierzyste niwelują oznaki starzenia się skóry i stymulują procesy naprawcze, spłycają zmarszczki i energetyzują skórkę. Zabieg polecany szczególnie dla skóry suchej, odwodnionej, z pierwszymi zmarszczkami, skóry naczyniowej i skłonnej do rumienia. Rezultatem jest odbudowa warstwy wodno-lipidowej, silne odżywienie skóry, nawilżenie, wyrównanie kolorytu, wygładzenie i pozbycie się oznak zmęczenia. Rekomendujemy serię 6 zabiegów co 10 dni dla lepszego efektu.

Rezerwuj


Terapeutyczny zabieg dyniowy

Zabieg ten jest przeznaczony do skór mieszanych, z problemem krostek gródek, zaskórników oraz dla skór przetłuszczających się. Witaminy działają seboregulująco zmniejszając łojotok, stany zapalne w bardzo krótkim czasie. Kwas migdałowy i salicylowy działają antybakteryjnie. Wyciąg z dyni zapobiega namnażaniu się szkodliwych bakterii i zmniejsza ryzyko infekcji. Wskazaniem jest skóra mieszana, łojotokowa, zanieczyszczona, krostki gródki zaskórniki, błyszczenie się skóry i przebarwienia. Rezultatem jest regulacja gruczołu łojowego, zniwelowane zmiany ropne i krostki, zmniejszony łojotok i silnie rozjaśniona skóra. Dla najlepszych efektów polecamy serię 8 zabiegów co 14 dni.

Rezerwuj


Azelaic peel

Zabieg skierowany dla bardzo wrażliwych skór z problemem przebarwień, trądziku. Kwas azelainowy rozjaśnia już powstałe przebarwienia i zapobiega powstawaniu nowych. Ma działanie przeciwzapalne i depigmentacyjne. Kwas kojowy reguluje proces naprawczy naskórka, zmniejsza wydzielanie sebum, łagodzi rumień i zmniejsza zaczerwienienie skóry. Wskazaniem jest skóra wrażliwa naczynkowa, trądzik, przebarwienia naskórkowe. Rezultatem jest wyrównanie powierzchni i kolorytu, rozjaśnienie przebarwień pozapalnych, niwelowanie krost gródek i zaskórników i zmniejszenie łojotoku. Dla najlepszych efektów polecamy serię 6 zabiegów co 7 dni.

Rezerwuj


Mangolift collagen therapy

Bomba witamin, kwasów, peptydów podana w formie peelingu enzymatyczno-chemicznego. Silnie liftingująca terapia dedykowana jest skórze wrażliwej ze znacznym spadkiem jędrności skłonnej do przebarwień i rozszerzonych naczynek. Zmarszczki i linie grawitacyjne mogą ulec spłeceniu nawet do 15% już w trakcie pierwszych kuracji. Zabieg ma właściwości przeciwzapalne dzięki miąższu z mango. Wskazaniem są przebarwienia, skóra odwodniona, naczynkowa, spadek jędrności i zmarszczki, skóra mocno przesuszona. Rezultatem jest świeży i promienny wygląd, wyrównanie kolorytu, odnowa i powierzchni naskórka, silne nawilżenie skóry, spłycenie zmarszczek, możliwe lekkie złuszczanie do kilku dni po zabiegu. Dla najlepszych efektów zalecana seria 6 zabiegów co 7 – 10 dni.

Rezerwuj


Mangopeel

Zabieg ten jest dedykowany skórze z tendencją do rozszerzonych naczynek, z oznakami starzenia, wrażliwej, zmęczonej, pozbawionej blasku i powstawania przebarwień. Mango i pomarańcza bogate w witaminę C rozjaśnia, nawilża i wyrównuje koloryt. Połączenie tych substancji uszczelnia naczynka krwionośne oraz działa przeciwstarzeniowo. Wskazaniem są przebarwienia hormonalne i posłoneczne, zmarszczki, skóra naczynkowa odwodniona i niedoskonałości. Rezultatem jest rozjaśnienie przebarwień, poprawa kolorytu, promienny wygląd, rozświetlenie skóry również wokół oczu, odnowa i wyrównanie powierzchni naskórka, silne nawilżenie, spłycenie zmarszczek. Dla najlepszych efektów zalecana seria 6 zabiegów co 7-10 dni.

Rezerwuj